8 patarimai, kaip tinkamai įrengti poilsio erdvę
Poilsio erdvė, tai vieta, kurioje ilsisi mokiniai ir mokytojai, socializuojasi darbo kolegos ar draugai semiasi papildomos energijos. Pateikiame 8 patarimus, kurie padės Jums įrengti maksimaliai universalią bei patogią poilsio erdvę.
1. Universalumas
Būtina poilsio erdvės sąlyga. Pasirinkite baldus su ratukais, kuriuos būtų galima lengvai ir greitai perstumti į kitą vietą. Tokiu būdu, poilsio erdvė galės būti greitai pertvarkoma prisitaikant prie pasikeitusių poreikių.
2. Patvarumas ir tvirtumas
Rinkitės tvirtas medžiagas ir apmušalus, kurie gali atlaikyti intensyvų – kasdienį naudojimą.
3. Sėdėjimo spendimai
Pasiūlykite keletą skirtingų sėdėjimo sprendimų. Sėdmaišiai, foteliai, suolai ir aktyvų sėdėjimą kuriančios kėdės.
4. Gera akustika
Dažnai poilsio patalpose yra aukštos lubos, o tai neigiamai veikia akustiką. Triukšmo slopinimo plokštės ir pertvaros mažina triukšmo lygį ir sukuria tylesnę bei jaukesnę aplinką.
5. Patalpos interjeras
Naudodami pastatomas pertvaras, lentynas ar biuro spintas, sukurkite kambario kambaryje efektą.
6. Baldai stovimam darbui
Dauguma žmonių, kurie darbo metu sėdi – petraukų metų pageidauja stovėti. Aukštas stalas su atitinkamo aukščio kėdėmis leidžia greitai pakeisti sėdimą padėtį į stovimą.
7. Interjero zonos
Suskirstykite patalpą į atskiras – skirtingo aktyvumo zonas: poilsio zoną, pasiruošimo darbui zoną, dėmesio koncentracijis reikalaujančio darbo zoną.
8. Patogi ir greita patalpų pirežiūra
Erdvę įrenkite taip, kad ją būtų patogu ir paprastą prižiūrėti. Vieni ant kitų sudedami ir sukabinami baldai suteikia galimybę greitai atlaisvinti grindų plotą, o tai ženkliai palengvina valymo procesus.